ثبت نام

 

پلی لاین در سیویل تری دی (فصل 0 قسمت 5)

5-min
ب

 با سلام , با شما هستیم با قسمت 6 آموزش پلی لاین در سیویل تری دی

یکی از آموزشهایی که تهیه شده در مجموعه آبادرا و توصیه می کنم که حتما این درس رو ببینید همین درس پنجم از فصل صفر هستش ینی آموزش پلی لاین در سیویل تری دی .

در بعضی از مواقع ما نیاز داریم که با نقشه هایی کار کنیم که مسیر اون اکسپلود و یا شکسته شده و یا اینکه ما مسیری رو با استفاده از ابزارهای معمولی اتوکد مثل ترسیم خط و یا قوس ها به وجود آوردیم و حالا تصمیم داریم که اون رو به نرم افزار معرفی بکنیم .

این درس این مطلب رو به صورت واضح توضیح میده و حتما این درس رو ما باید بدونیم و نسبت بهش اطلاع داشته باشیم استفاده از ابزارهای مختلف در این درس توضیح داده شده و ما میتونیم یکپارچه‌سازی مسیرهای اکسپلود شده و یا شکسته شده رو در نرم افزار سیویل تری دی یاد بگیریم پس بخاطر داشته باشیم هر موقع که ما یک مسیری داشته باشیم که شکسته شده باشه و یا با استفاده از دستور های اولیه اتوکد ترسیم شده باشد باید اون رو به نرم افزار معرفی کنیم .

  • گام اول در انجام این کار یکپارچه سازی قطعات مختلف و تبدیل آنها به یک پلی لاین یکپارچه است و در مرحله بعد اون رو با استفاده از فیلم آموزشی به نرم افزار معرفی می کنیم این فیلم آموزشی رو حتما تماشا کنید .

لینک های دانلود


5.0
01

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *