انجام پروژه راهسازی

انجام پروژه راهسازی

یکی از خدمات وب سایت آبادراه انجام پروژه دانشجویی راهسازی می باشد . اغلب اوقات دانشجویان مقطع کارشناسی برای انجام پروژه راهسازی خود به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی دچار مشکل می شوند . بنابراین طبیعی است که برای انجام پروژه خود نیاز به کمک و راهنمایی داشته باشند . در مجموعه آباد را این امکان فراهم گشته تا دانشجویان به سادگی اقدام به سفارش انجام پروژه راهسازی دهند .

انجام پروژه راهسازی

مراحل انجام پروژه راهسازی

برای انجام پروژه راهسازی شما در ابتدا نیاز به دریافت یک نمونه نقشه توپوگرافی دارید . این نقشه توپوگرافی باید توسط استاد مربوطه امضا و تایید گردد سپس می توانید فایل مربوطه را به همراه فایل صورت پروژه که تمامی نیازمندیهای انجام پروژه در آن ذکر گردیده برای ما ارسال کنید . انجام و ادامه کار به عهده ما می باشد و پس از اتمام تمامی پکیج در قالب یک دی وی دی برای شما ارسال می گردد . همچنین در صورت اینکه نیاز دارید تا پروژه در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد می توانیم از طریق شبکه های اجتماعی و یا ایمیل برای شما ارسال کنیم . در این مرحله نیز همراه شما خواهیم بود و به شما کمک خواهیم کرد تا نسبت به چاپ نقشه ها و دفترچه محاسبات اقدام نمایید .

پس از اتمام و تحویل پروژه توسط ما ، شما باید به دقت فیلم آموزشی توجیحی از پروژه خودتان را به خوبی و چندین و چند بار مطالعه کنید . این فیلم آموزشی به صورت کامل بوده و تمام جزئیات پروژه شما را شرح خواهد داد . همینطور می توانید در هنگام ارسال صورت پروژه خودتان سوال های مد نظرتان را برای ما ارسال نمایید تا در فیلم آموزشی به صورت خاص به این سوالات پاسخ داده شود .

  • انجام پروژه راهسازی

هدف از انجام پروژه راهسازی در مجموعه آباد راه این است تا دانشجویان علاوه بر گذراندن درس مذکور ، یک پروژه کامل در اختیارشان قرار گیرد تا بتوانند با توجه به آن معلومات کامل و خوبی را در این زمینه به دست آورند و در اینده این اطلاعات را در حوزه کاری خود مورد استفاده قرار دهند .

در مجموعه ما انجام پروژه های راهسازی با سایر فعالان در این زمینه متفاوت می باشد . همانطور که ذکر شد هدف ما ارائه یک پکیج کامل از یک پروژه راهسازی می باشد تا دانشجو به اطلاعاتی دست پیدا بکنند که به سادگی قابل تهیه نیست . در انجام پروژه راهسازی توسط ما تمامی نقشه ها از جمله پلان هندسی ، پروفیل طولی ، مقاطع عرضی ، منحنی بروکنر و احجام عملیات خاکی ، خط پروژه ، نمای بربلندی و دور انجام و شیت بندی خواهند شد . به طوری که بتوانید به سادگی در قالب فایل های pdf نسبت به چاپ آنها اقدام نمایید . همچنین گزارش کار و دفترچه محاسبات تخصصی و کامل از از نقشه ها در اختیار شما قرار می گیرد .

تمامی ترسیمات و محاسبات با استفاده از آخرین نسخه های نرم افزاری انجام می گیرد و شما   می توانید فایل نرم افزاری و همچنین pdf از نقشه ها و دفترچه محاسبات را در اختیار داشته باشید . علاوه بر این در مجموعه آبادراه در کنار پکیج های فوق یک خدمت دیگر نیز در اختیار شما قرار می گیرد که سبب تفاوت خدمات ارائه شده توسط آبادراه نسبت به سایر مجموعه های انجام پروژه   می باشد .

  1. فیلم اموزشی توجیهی که فقط ابادراه در اختیار شما میزاره !!!

در مجموعه آبادراه همان‌طور که ذکر شد علاوه بر پکیج های فوق که شامل نقشه ها و دفترچه محاسبات به صورت کامل و در فرمت های مختلف می باشد . یک فیلم آموزشی توجیهی از پروژه خود شما تهیه و در اختیارتان قرار خواهد گرفت و در این فیلم آموزشی تمامی آنچه که شما برای دفاع از پروژه خود نیاز دارید و باید نسبت به آن مسلط باشید توضیح داده شده است . این سی دی آموزشی و یا فیلم آموزشی از پروژه شما در هیچ مجموعه دیگری تهیه نمی شود و مخصوص به موسسه آبادراه می باشد .

 برای دانلود نمونه فیلم های آموزشی توجیهی و نمونه نقشه ها و دفترچه محاسبات می توانید از لینک های زیر اقدام به دریافت آنها به نمود

***دانلود نمونه نقشه راهسازی ***                      ***دانلود نمونه نقشه توپوگرافی ***

 

دیگه چکار میکنیم ؟!

همچنین امکان انجام مرحله به مرحله پروژه دانشجویی راهسازی نیز وجود دارد . برای این منظور می توانید مراحل انجام پروژه را برای ما ارسال کنید تا پروژه به صورت بخش بخش و به صورت جداگانه و مرحله به مرحله برای شما انجام و در اختیار شما قرار گیرد . بدین صورت که تمام پروژه به صورت یکجا انجام خواهد شد و سپس به بخش های مختلف برای ارائه تقسیم خواهد گردید تا شما بتوانید به راحتی هر مرحله را به صورت جداگانه ارائه دهید .

بنابراین به صورت پیش فرض آنچه که شما باید انجام دهید در مرحله اول دانلود یکی از نقشه های توپوگرافی موجود در لینک زیر می باشد . سپس طبق دستورالعمل چاپ نسبت به پلات نقشه ها اقدام نمایید . همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا ما نسبت به توجیه اپراتور چاپ نقشه در دفاتر فنی و یا شرکتهای چاپ و خدمات اقدام نماییم .

 

بنابراین ما در تمام مراحل انجام پروژه راهسازی با شما خواهیم بود . کار در مجموعه آبادراه به صورت کامل و سریع و با هزینه مناسب و متفاوت از سایر مجموعه ها انجام خواهد شد . نقطه قوت انجام پروژه های راهسازی توسط ما استفاده از آخرین نسخه های نرم افزاری و امکانات موجود و همچنین ارائه فیلم آموزشی توجیهی که مخصوص مجموعه آبادراه است می باشد . امکان انجام پروژه راهسازی در کمترین زمان ممکن موجود امکان پذیر است اما در صورت وجود مدت زمان کافی برای انجام کار ، مدت زمان مورد نیاز برای انجام پروژه راهسازی دانشجویی ۴۸ ساعت می باشد .

  1. نقشه توپوگرافی که شما میخوایین رو ما تهیه میکنیم

نقشه های توپوگرافی موجود برای دانلود مطابق استانداردهای سازمان نقشه برداری می باشد که دارای مقیاس و سایز کاغذ مشخص هستند و از کیفیت چاپ بالایی برخوردار می باشند . در صورتی که نقشه های مورد نظر شما در بین نقشه های قرار گرفته برای دانلود نیستند ، می توانید از طریق فوق با ما تماس برقرار نمایید و مشخصات توپوگرافی مورد نیاز خودتان را با ما در میان بگذارید تا ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تهیه نقشه توپوگرافی که مورد نظر شما می باشد اقدام نماییم .

تهیه نقشه های توپوگرافی در مجموعه آبادراه توسط دقیق ترین تکنولوژی ها ی سیستم های سنجش از دور صورت خواهد گرفت و دارای بالاترین کیفیت و دقت نقشه و چاپ می باشد .  بنابر این می توانید در صورت اینکه منطقه خاصی مد نظر شما می باشد با ما در میان بگذارید تا در سریعترین زمان ممکن به صورت رایگان نسبت به تهیه نقشه توپوگرافی از منطقه مورد نظر اقدام گردد

 

 

نمونه مقطع عرضی : 

 

 

 

 

 

 

 

 


احجام عملیات خاکی : 

انجام پروژه راهسازی

  • اطلاعات شخصی

  • اطلاعات پروژه

  • Drop files here or

به این مطلب امتیاز بدید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان