ترسیم قوس سرپانتین در civil 3d

ترسیم قوس سرپانتین در civil 3d

 

پکیج آموزش طراحی و ترسیم قوس سرپانتین در سیویل تری دی

در این محصول آموزشی ترسیم ، طراحی و آنالیز یک قوس سرپانتین ازصفر تا صد انجام شده است .
این آموزش دارای چهار قسمت می باشد که ۳ قسمت اول آن به ترسیم و طراحی قوس سرپانتین در فضای کاغذ با ابزارهای ترسیمی نظیر گونیا و نقاله و ماشین حساب اختصاص دارد . به جهت اهمیتی که که طراحی قوس سرپانتین دارد به اندازه کافی در این مورد صحبت کرده ایم .

همچنین در قسمت چهارم یا آخر تمام آنچه که در سه قسمت اول آموخته‌ایم را در سیویل تری دی مدل سازی نموده ایم . برای آنکه بتوانیم این کار را در نرم افزار سیویل تری دی به خوبی انجام دهیم باید سه قسمت اول را کامل مشاهده و تمرین کنیم .

در این صورت طراحی و ترسیم یک قوس سرپانتین در سیویل تری دی کاری بسیار آسان است .
از ویژگی‌های این محصول آموزشی می‌توان به تدریس مباحث در فضای کاغذ و مدل سازی در نرم افزار سیویل تری دی اشاره کرد . دقیقا مثل یک کلاس درس .

برای ساخت این مجموعه ، مجموعه های مشابه دیگر را به صورت کامل بررسی کردیم و سپس به این نتیجه رسیدیم که اندکی دارای پیچیدگی می باشند . بنابراین سعی نمودیم تا به دور از هرگونه دشواری و پیچیدگی آموزشی را تهیه کنیم که در ساده ترین حالت ممکن بتوانید یک قوس سرپانتین را از صفر تا صد یعنی از فضای کاغذ بر روی میز ترسیم تا مدل سازی در نرم افزار را به راحتی انجام دهید .

ترسم قوس سرپانتین بر روی کاغذ

ترسیم این قوس سرپانتین به صورت کامل با ابزارهای ترسیمی نظیر گونیا نقاله پرگار بر روی کاغذ انجام شده است خودتون میتونید تو اموزش ببینید !!! مدت زمان آموزش ۴۵ دقیقه می باشد که در چهار قسمت قرار داده شده . با تهیه آموزش طراحی قوس سرپانتین می توانید به راحتی هر چه ممکن قوس سرپانتین را محاسبه طراحی و ترسیم کنید چه در فضای کاغذ را بر روی میز کار و چه در نرم افزار سیویل تری دی

 

کد تخفیف 50% فقط برای 10 خرید اول : off50

 

300,000 ریال – خرید
درحال بارگذاری ویدیو...