دانلود فایل نقاط توپوگرافی مورد استفاده در برنامه سیویل تری دی

 

دانلود فایل نقاط توپوگرافی که هر کدام از مجموعه نقاط بالق بر 47355 نقطه دارند – که با دانلود فایل ها به 12 مجموعه نقاط دسترسی دارید . 

همه کاربران نرم افزار سیویل تری دی برای تمرین و کار با نرم افزار احتیاج دارند تا چندین نقشه توپوگرافی را دانلود کنند بعضی از این نقشه های توپوگرافی در قالب فایل های اتوکد و بعضی نیز به صورت فایل های متنی برداشت شده از سطح زمین طبیعی می باشند .

در این پست چندین نقشه توپوگرافی برای دانلود قرار داده شده برای آنکه بتوانید این فایل های متنی را به نقشه های توپوگرافی با شکل و دقت مناسب تبدیل بکنید باید دروس فصل 1 یعنی نقاط و دروس فصل ۲ یعنی سطوح را به دقت مطالعه کنید و ببینید این نقشه های توپوگرافی توسط مجموعه آبادراه با سیستم های نرم افزاری استخراج شده و دارای دقت مناسبی است .

همچنین قبل از این نقشه های توپوگرافی قرار داده شده برای دانلود در هیچ جای دیگری منتشر نشده است . این نقشه ها برای اولین بار در وبسایت آباد را برای دانلود قرار داده می شود .
ابعاد و اندازه این نقشه های توپوگرافی و همچنین عوارض آن ها شرایط بسیار مناسبی را فراهم می‌آورد تا کاربران وبسایت آباد را بتواند انواع عوارض مصنوعی از جمله راه کانال خطوط انتقال و غیره را در این نقشه ها و پیاده سازی بکنند . طول و عرض بعضی از این نقشه های توپوگرافی به چندین کیلومتر می رسد . بنابراین این نقشه ها پتانسیل بسیار مناسبی دارند تا شما بدون دغدغه خاطر از کمبود ابعاد نقشه به طراحی ها و ترسیم با استفاده از ویدئو های آموزشی وب سایت آباد را بپردازید .

دانلود فایل نقاط توپوگرافی