ثبت نام

 

ساخت پروفیل از چندین سطح به طور همزمان در سیویل تری دی

sakht-profil-az-sath
ب

گاهی اوقات در پروژه‌هایی کار می‌کنیم که تعداد سطوح و مسیرهایی که در فضای کاری نرم افزار civil 3D به وجود آمده زیاد می باشد . یکی از فرایند هایی که در حین طراحی و اجرای پروژه ها به صورت مکرر انجام می شود ترسیم پروفیل های طولی از سطح زمین طبیعی و یا تمام شده ناشی از گریدینگ می باشد . زمانی که تعداد مسیرها و سطوح زیاد باشد برای استفاده از منوی پروفیل و ساخت پروفیل های طولی از هر نوعی که باشند ممکن است دقت کاربر کاهش پیدا کند .

معرفی افزونه Multi Surface Profiles برای civil 3D

بنابراین با استفاده از افزونه Multi Surface Profiles که در ویدیو آموزشی معرفی شده می توانیم به راحتی از تمامی مسیر ها و سطوحی که  وجود دارند به سرعت و به راحتی پروفیل طولی بسازیم . این افزونه به صورت رایگان در باکس دانلود برای اولین بار در وبسایت آبادراه قرار داده شده است .

نحوه نصب افزونه بسیار راحت است پس از دانلود با کلیک بر روی آن و فشردن چندین دکمه می توانید افزونه را نصب کنید . توجه کنید در هنگام نصب افزونه ، نرم افزار سیویل تری دی باید در حالت اجرا نباشد . پس از نصب و اتمام میتوانید این نرم افزار را اجرا کنید و از سربرگ اداین فرایند توضیح داده شده را برای هر تعداد سطح و مسیر موجود در نقشه انجام دهید .

 

5.0
02

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *