آموزش طراحی دوربرگردان ها در سیویل تری دی

 

یکی از مباحث جذاب و کاربردی در آموزش سیویل تری دی ، طراحی دوربرگردان ها می باشد . طراحی دوربرگردان ها نیاز به مهارت های ویژه و خاصی دارد که اغلب به آن پرداخته نمی شود و جای آن در پکیج های آموزشی و کتاب‌ها اغلب خالی می باشد .

در این پکیج آموزشی به صورت کامل و جامع نحوه ترسیم و طراحی و مدلسازی یک کریدور مربوط به یک دوربرگردان انجام شده است . شما با دیدن این فیلم آموزشی می توانید به راحتی یک دور برگردان را با تمام پیچیدگی های آن و با حداکثر دقت و سرعت و به بهترین شکل ممکن مدل سازی کنید .

در بخش اول آموزش توضیح داده ایم که در این پکیج آموزشی چه چیزی را خواهی دید و چه چیزی را فرا خواهید گرفت . قسمت اول این آموزش به صورت رایگان از قسمت زیر قابل دانلود و مشاهده می باشد شما می توانید قسمت اول را دانلود کنید و یا به صورت آنلاین در پخش کننده ببینید و در صورتی که تمایل داشتید پکیج را خریداری کنید

این آموزش دارای سه قسمت می باشد . که قسمت اول آن به صورت رایگان برای شما با عنوان معرفی پکیج ترسیم و طراحی دوربرگردان ها در سیویل تری دی ارائه گردیده است در قسمت دوم به مدلسازی کامل دوربرگردان می پردازیم و در انتهای قسمت دوم به روشهای بهبود مدلسازی خواهیم پرداخت . این امر در جلسه سوم ادامه خواهد یافت و در انتهای آن یک نکته بسیار کاربردی برای حداکثر دقیق شدن نقشه و مدل سازی ارائه خواهد گردید .

در این ویدئوی آموزشی در مورد بیس لاین ها ، تارگت ها ، مقاطع عرضی ، کریدورها ، مسیرها ، پروفیل های طولی و خط پروژه و پروفیل سطح زمین طبیعی به صورت جامع و به طور خاص دوربرگردان ها صحبت شده است . بنابراین شما با مشاهده این پکیج آموزشی اطلاعات بسیار جالب و جذابی در مورد تارگت ها و بیس لاین ها و همچنین ناحیه ها یا رجیون ها به دست خواهید آورد که در زمینه مدلسازی کریدورها بسیار مفید خواهند بود .

همچنین در لابلای درس مطالب بسیار جالب و کاربردی در مورد مدلسازی کریدورها و روشهای بهینه سازی آن ارائه گردیده است . در بخشی از این آموزش در مورد نحوه آپدیت کردن کریدور ها با مقاطع عرضی متفاوت مطالبی خواهیم آموخت .

و در انتهای این فیلم آموزشی در قسمت سوم فرا خواهید گرفت که چگونه می‌توانیم پروفیلهای طولی خود را دقیق تر نموده و با شرایط حقیقی پروژه هماهنگ تر نمایید .

300,000 ریال – خرید

 

درحال بارگذاری ویدیو...