طراحی مجدد مسیر در سیویل تری دی (فصل 3 قسمت 10)

برای اغلب پروژه‌ها دیتا هایی در اختیار است که برای اکثر نرم افزار ها ممکن است قابل شناسایی نباشد . با توجه به نوع نرم افزار و اطلاعاتی که برای شناسایی المان ها و یا اجزای پروژه وجود دارند باید راهی برای بازسازی و طراحی مجدد اجزا به وجود آوریم . در نرم افزار سیویل تری دی از آنجایی که یک مسیر شکسته شده برای نرم افزار قابل شناسایی نیست باید آنها را دوباره ترسیم و طراحی مجدد بکنیم . یک مسیر در طرح هندسی تشکیل شده است از خطوط مستقیم و انواع قوسها ، چه قوس های ساده و چه قوسهای اتصال . بنابراین با دانستن روابط موجود بین اجزای یک طرح هندسی به صورت راحت‌تری می‌توانیم به بازسازی و یا طراحی و ترسیم مجدد بپردازیم .

با شما هستیم با قسمت جدید و درباره طراحی مجدد مسیر در سیویل تری دی صحبت میکنیم 

برای اغلب پروژه‌ها دیتا هایی در اختیار است که برای اکثر نرم افزار ها ممکن است قابل شناسایی نباشد .

با توجه به نوع نرم افزار و اطلاعاتی که برای شناسایی المان ها و یا اجزای پروژه وجود دارند باید راهی برای بازسازی و طراحی مجدد اجزا به وجود آوریم . در نرم افزار سیویل تری دی از آنجایی که یک مسیر شکسته شده برای نرم افزار قابل شناسایی نیست باید آنها را دوباره ترسیم و طراحی مجدد بکنیم .

طراحی مجدد مسیر در سیویل تری دی

یک مسیر در طرح هندسی تشکیل شده است از خطوط مستقیم و انواع قوسها ، چه قوس های ساده و چه قوسهای اتصال . بنابراین با دانستن روابط موجود بین اجزای یک طرح هندسی به صورت راحت‌تری می‌توانیم به بازسازی و یا طراحی و ترسیم مجدد بپردازیم .

هرچقدر اطلاعات ما در مورد ترسیم و چگونگی ارتباط بین اجزا بیشتر باشد طرح ترسیم شده مجدد ، دقیق تر و خالی تر از اشکال خواهد بود .

برای مثال در قسمتی از فیلم آموزشی باید با توجه به وجود یک قوس یکپارچه که به صورت تعدادی خط زیاد شکسته تبدیل نشده تشخیص دهیم که این یک قوس ساده است و فاصله بین یک قوس ساده تا یک خط مستقیم در عادی ترین حالت می تواند یک قوس اتصال باشد می‌توانیم با چند بار ترسیم در قسمت های ابتدایی پلان هندسی اعداد و ارقام متداول در طرح را استخراج کنیم .

 

 


لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز بدید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان