نقشه توپوگرافی اماده

نقشه توپوگرافی اماده

خرید محصول توپوگرافی بی نظیر نقشه توپوگرافی اماده در civil 3d

 

آبادراه برای آموزش Civil 3D از بهترین منابع داده ها برای تمرین استفاده می کند .

در این پست یک نمونه توپوگرافی با ابعاد باور نکردنی ۱۷ در ۱۴ کیلومتر برای دانلود قرار گرفته است . از ویژگی های این محصول علاوه بر بزرگی ابعاد می توان به مثلث بندی صحیح و منحنی میزان های بسیار نرم اشاره کرد . شکل عوارض در این توپوگرافی به خوبی نمایش داده شده و تصویری صحیح و بسیار نزدیک به واقعیت ارائه می‌کند .

همچنین پس از تهیه این توپوگرافی که در نسخه های ۲۰۱۶ و ۲۰۱8 سیویل تری دی برای شما قرار داده شده فایل نقاط توپوگرافی و فایل نقاط شبکه بندی نیز وجود دارد .
از این توپوگرافی با ابعاد بسیار بالا که برای اولین بار در ایران ارائه می گردد می توانیم برای تمرین در نرم افزار های مختلف اعم از ارک gis و یا Civil 3D و یا حتی گلوبال مپر استفاده نماییم . برای طراحی راه در این توپوگرافی با محدودیت عرصه روبرو نخواهید بود و یک زمین بسیار پهناور با منحنی میزان های صحیح و دقیق و بسیار نرم در اختیار شما خواهد بود .
بیش از ۱۵۰ هزار نقطه در این فایل وجود دارد که دارای یک نسبت تراکم عالی نسبت به واحد سطح می باشد . با تهیه این محصول شما محصول نمایش سه بعدی سطح را نیز دریافت خواهید کرد که میتوان برای نمایش سه بعدی سطوح و با طیف رنگهای مختلف از آن استفاده نمود . هر دو مطلوب در یک فایل موجود می باشند و شما با خرید فایل توپوگرافی محصول نمایش سه بعدی با طیف‌های رنگی مختلف را نیز در اختیار خواهید داشت .

این دو محصول دارای فیلم آموزشی رایگان نیز می باشند که از صفحه محصول مربوطه قابل مشاهده و دانلود می باشد . همچنین آبادراه یک استایل مخصوص نمایش توپوگرافی مربوط به خود را نیز در این فایل به صورت رایگان منتشر نموده است بنابراین شما با خرید این توپوگرافی از دو استایل دیگر نیز برخوردار خواهید شد

 

60,000 ریال – خرید

 

درحال بارگذاری ویدیو...