نمونه پروژه راهسازی

دانلود 10 نمونه پروژه راهسازی

 

یکی از منابعی که می تواند ما را در بحث آموزش سیویل تری دی کمک کند مطالعه بر روی نمونه پروژه های انجام شده راهسازی است .

از آنجایی که نمونه پروژه های راهسازی نسبت به پروژه های ابنیه یا غیره به تعداد کمتری به اشتراک گذاشته می‌شوند تصمیم گرفتیم تا در این پست تعداد ۱۰ عدد نمونه پروژه راهسازی که در کشورهای اروپایی و یا آمریکایی انجام گرفتند را در اختیار شما قرار دهیم .

 

با مطالعه نمونه پروژه های انجام شده میتوانیم با شیوه های ترسیم و طراحی آشنایی بیشتری پیدا بکنیم . در این پروژه ها می توانید در مورد پلان هندسی، پروفیل طولی، مقاطع عرضی، شیب بندی، انجام عملیات خاکی و غیره اطلاعات بسیار مناسبی را به دست آورید .

نمونه پروژه راهسازی

مطالعه نمونه پروژه های انجام شده و باز ترسیم و طراحی مجدد آنها آن باعث می شود تا شما به تسلط بیشتری در آموزش نرم افزار سیویل تری دی دست پیدا می کنید . در حین انجام این کار شما با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد که برای آنها باید چاره ای بیندیشید و بنابران هر آنچه که مطالعه کردید و فرا گرفته اید را مرور خواهید کرد و سپس با سعی و تلاش و اندکی آزمون و خطا خواهید توانست این پروژه‌ها را با نرم افزار سیویل تری دی باز ترسیم و طراحی کنید .

همچنین با اعداد و ارقام مختلفی آشنا خواهید شد و این باعث خواهد شد که این اعداد و ارقام را با توجه به آیین نامه طرح هندسی راه های ایران بررسی نمایید . بنابراین مطالعه نمونه پروژه های انجام شده بسیار سودمند می‌باشد هدف از انتشار این نقشه ها این است تا کاربران وب سایت آبادراه با شیوه های ترسیم و طراحی در قسمتهای دیگر دنیا نیز آشنا شوند . بررسی هر چه بیشتر این نمونه پروژه ها باعث خواهد شد تا شما به درک بهتری از طراحی و ترسیم مسیر دست پیدا کنید . در این پروژه ها با انواع قوس ها، خط ها و المان های دیگر طراحی آشنا خواهید شد و شکل های متفاوت تری نسبت به طرح هندسی در ایران را خواهید دید .

 

تصاویر برخی پروژه ها :