دانلود نرم افزار کد ارث

دانلود نرم افزار کد ارث

 

دانلود نرم افزار کد ارث  نسخه 2019 – نرم افزار تبدیل فایل کد به گوگل ارث

یکی از مشکلاتی که در نرم افزار سیویل تری دی از چند نسخه پیش به وجود آمد حذف امکان ارتباط بین نرم افزار سیویل تری دی و گوگل ارث بود .

اما از چندی پیش با ارائه یک نرم افزار جانبی به اسم کد ارث این مشکل برطرف شد . قبل از ارائه این نرم افزار کاربران باید تصاویر و نقشه ها را ذخیره و بعد از آن به محیط نرم افزار وارد می کردند .
این کار تا حدود بسیاری ویرایش بر روی تصاویر را محدود می نمود . از این نرم افزار جانبی می‌توان برای وارد کردن و استخراج عکس ها ، نقشه ها اشیا و مش های زمین بین گوگل ارث و نسخه های مختلفی از نرم افزارهای کد استفاده نمود .
توسط این برنامه می توانید تصاویر ، نقشه ها و مسیرها را بر مبنای ژئورفرنس بین دو محیط نرم افزاری وارد و خارج کنید . از دیگر قابلیت های این نرم افزار پیش نمایش موقعیت طراحی شده بر اساس مختصات جغرافیایی و حرکت دادن ، تغییر سایز و چرخاندن نقشه تا زمان درج آن می باشد . آخرین نسخه نرم افزار به همراه کرک آن توسط ابادراه برای دانلود قرار داده شده است

قابلیت های کلیدی نرم افزار Cad earth

انتقال نقشه و تصاویر از محیط گوگل ارث به نرم افزار اتوکد و اتوکد سیویل تری دی با رعایت ژئو رفرنس بین دو محیط کاری پردازش بسیار سریع عکس ها نقشه ها اطلاعات و تصاویر ماهواره ای

انتقال تصاویر از CAD به Google Earth

استخراج خطوط کانتور

و بسیاری امکانات دیگر