استایل مقاطع عرضی

 

 

یکی از مهمترین مسائل در ترسیم توسط نرم افزار civil 3d، مقاطع عرضی است .
استایل مقاطع عرضی و ویرایش آن نسبت به باقی استایل ها در سیویل تری دی پیچیده تر و مشکل تر می باشد . در این پکیج دانلودی چندین استایل برای ترسیم مقاطع عرضی با فرمی بسیار زیبا موجود می باشد . همانند آنچه در عکس های زیر می بینید .

مقاطع عرضی در راهسازی

مقاطع عرضی به ما کمک می کند تا در مراحل طراحی در مورد موضوعاتی همچون دفع آبهای سطحی و تامین ایمنی راهها توسط گاردریل و یا غیره تصمیمات لازم اتخاذ شود . یکی دیگر از کاربردهای مقاطع عرضی در خارج از فضای نرم افزار محاسبه احجام عملیات خاکی می باشد . همچنین نقشه برداران از آن برای میخ کوبی نیز استفاده خواهند کرد . مقاطع عرضی و استایل های مربوط به آن در هرچه بهتر نشان دادن عوارض عبور داده شده از مقاطع عرضی می توانند بسیار مفید باشند . یکی دیگر از امکانات دیگری که مقاطع عرضی در اختیارمان می‌گذارد بحث جمع آوری آب های سطحی میباشد . از این طریق می توانیم به خوبی بررسی کنیم که آیا یک راه و ابنیه فنی ان ظرفیت دفع آبهای سطحی را دارد و یا خیر .

 

استایل مقاطع عرضی

کاربرد های مقطع عرضی

در گذشته پرکاربردترین استفاده مقاطع عرضی در ارتباط با محاسبه حجم عملیات خاکی بود اما اکنون کاربرد های فوق نیز افزوده شده است . تهیه نقشه مقاطع عرضی در سیویل تری دی با داشتن استایل های موجود در این پکیج بسیار راحت و سریع می باشد .

همچنین شما می توانید با استفاده فیلم آموزشی که در انتهای این مطلب قرار داده شده نیز برای اعمال چگونگی این استایل ها اقدام کنید  .
مجموعه این استایل ها سبب می شود که شما نقشه هایی با تمام جزئیات و المان ها در اختیار داشته باشید اکنون ما می دانیم که می توان با استفاده از نرم افزار سیویل تری دی استایل ها را بسازیم ویرایش کنیم و بعد در انتها در فایل ها و پروژه های بعدی فراخوانی کنیم این کار بسیار راحت می باشد و در فیلم آموزشی در مورد آن توضیح داده ایم در پکیج دانلود پلان و پروفیل تعداد زیادی استایل قرار گرفته که می توانید با توجه به کاربری های پروژه توان از آن استفاده کنید

 

 

 

300,000 ریال – خرید