آموزش پارسل در سیویل تری دی را با تخفیف ویژه دریافت کنید !!!
 

آموزش نصب و کرک civil 3D

آموزش کرک civil 3d

یکی از توانایی هایی که هر کاربر در استفاده از نرم افزار civil 3D باید بیاموزد شیوه نصب و فعال سازی نرم افزار میباشد توصیه می‌شود که همیشه یک نسخه از نرم افزار را در قالب لوح فشرده و همچنین در هارد کامپیوتر خود به همراه داشته باشید تا در هر زمان بتوانید نسبت به نصب نرم افزار اقدام نمایید . نصب محصولات کمپانی اتودسک و فعال سازی آن بسیار شبیه به هم می باشد. چنانچه نرم افزار اتوکد را نصب و فعال سازی نموده باشید می توانید به سادگی نرم افزار سیویل تری دی یا هر نرم افزار دیگری از خانواده اتودسک را فعال نمایید .

 در این ویدئوی آموزشی به صورت کامل نصب و فعال سازی نرم افزار توضیح داده شده است. در قسمت اول به نصب نرم افزار و توضیحات تکمیلی آن پرداخت شده و در ویدئوی دوم در مورد نحوه فعال سازی آن توضیحات ارائه گردیده است . برای دانلود نرم افزار سیویل تری دی به این لینک مراجعه کنید

نصب نرم افزار سیویل تری دی دارای نکاتی می باشد که باید به آن دقت نمود . از جمله محل نصب نرم افزار و یا آیتم هایی که نیاز داریم تا نصب شود . یکی از این گزینه ها نصب نرم افزاری شبیه به اتوکد به هنگام نصب نرم افزار سیویل تری دی می باشد که شما می توانید در صورت تمایل از این آپشن استفاده نمایید . از دیگر امکانات نصب نسخه ای با الگوهای ایمپریال می باشد .

 در این ویدئوی آموزشی همچنین روش هایی برای نصب سریع تر و ساده تر نرم افزار سیویل تری دی به همراه نکات آن ارائه گردیده است . مدت زمان فیلم آموزشی نسبت به فیلم های آموزشی مشابه بیشتر بوده و دارای نکات و مطالب بیشتری نیز می باشد .

 

 

 


لینک های دانلود


به این مطلب امتیاز بدید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان