آموزش پارسل در سیویل تری دی را با تخفیف ویژه دریافت کنید !!!
 

دانلود آفیس 2016 نسخه نهایی | Microsoft Office 2016

دانلود آفیس 2016

دانلود آفیس 2016 نسخه نهایی
Microsoft Office 2016

همه ما با مجموعه نرم افزاری آفیس آشنایی داریم . می دانیم که در مجموعه آفیس چه نرم افزارهایی وجود دارد در این مطلب قصد دارم تا بیشتر ابزارهای از آفیس را معرفی کنم که در طراحی ها ، محاسبات و ترسیم کاربرد دارند . در این مورد می توان خصوصاً به اکسل و ورد اشاره کرد .

چنانچه قصد داریم تا با نرم افزار سیویل تری دی کار کنیم به صورت کمک و دستیار نیاز به نرم افزارهای فوق داریم . بعد از ترسیم ها و طراحی ها نیازمند این هستیم تا آنها را در قالب اسناد و یا حتی نمودارها نشان دهیم .

اکسل به صورت مستقیم این امکانات را در اختیار ما میگذارد بنابر این باید در جهت یادگیری این نرم افزارها نهایت تلاش خود را بکنیم .
همچنین می‌توان به نرم افزار دیگری با نام مایکروسافت پروجکت اشاره کرد .

این نرم افزار در کنار دانش مدیریت پروژه این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم برای پروژه ها برنامه ریزی مالی و زمانی تهیه کنیم.
ترکیب این مجموعه نرم افزار ها می تواند بسیار مفید باشد . همچنین در برنامه های آفیس امکان برنامه نویسی توسط زبان ویژوال بیسیک وجود دارد . یادگیری زبان ویژوال بیسیک و برنامه نویسی در محیط آفیس می‌تواند بیش از پیش به توانایی های نرم افزاری شما بیفزاید .
می توانیم از اکسل برای مرتب کردن اطلاعات نقشه برداری و یا همچنین تبدیل سیستم های مختصات به هم استفاده کنیم . همچنین از ورد می‌توانیم برای ساخت دفترچه مشخصات فنی پروژه با اطلاعات خروجی از نرم افزار سیویل تری دی بپردازیم . همچنین در مراحل بالاتر می توانیم از اکسس نیز به عنوان یک پایگاه داده کمک بگیریم. تصور کنیم که برای سرعت هرچه بیشتر در مکاتبات و محاسبات یک دیتا بانک را تشکیل دهید و اعداد و ارقام را در آن وارد کنید ، سپس تمامی اسناد و محاسبات در نرم افزار ورد و اکسل انجام گیرند و به روز شود . در فیلم های آموزشی وبسایت آباد راه علاوه بر آموزش نرم افزار سیویل تری دی نکلت مربوط به نرم افزار اکسل و ورد نیز اموزش داده شده است . در این پست آخرین نسخه نرم افزار آفیس 2016 به همراه مجموعه مایکروسافت قرار گرفته .

این نسخه به روز ترین نسخه موجود می باشد 

دانلود آفیس 2016

پکیج آفیس 2016 شامل این نرم افزارها است:

 

Word 2016

PowerPoint 2016

Access 2016

Excel 2016

Outlook 2016

OneNote 2016

Publisher 2016

Skype for Business 2016

دانلود اخرین نسخه افیس

به این مطلب امتیاز بدید :

دیدگاه کاربران
 • سلام 6 نوامبر 2019 / 9:40 ق.ظ

  این همه دانلود کردم

  2 گیگ و نیم

  فایلش خرابه

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  واقعا که!!!!!!!!

  • Ali 6 نوامبر 2019 / 9:45 ب.ظ

   وقت بخیر
   احتمالا فایل رو به صورت کامل دانلود نکردید، فایل ها تست شده هستن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان